| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU

Cand raspund la o intrebare nu imi mai apare cate intrebari mai am de raspuns ca sa ajung in primele 3 locuri

De ce? vreau sa imi apara sa vad cat mai am de parcurs ca sa intru in primi 3.

Multumesc cine raspunde ii dai vot+funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici http://www.tpu.ro/campionul-zilei/ Tu esti ultimul!
Succes in continuare!

| OnuOnulică a răspuns (pentru neluL):

Multumesc neluL

| neluL a răspuns (pentru OnuOnulică):

Cu placere! wave bye, bye

| OnuOnulică a răspuns (pentru neluL):

Sa stii ca te respect foarte mult daca doresti id meu : onu_onulica98
terog am niste intrebari.

| neluL a răspuns (pentru OnuOnulică):

Nu folosesc messenger sau alte chaturi online! Lasa-mi mesaj privat aici pe TPU.

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Datorita raspunsurilor oferite care incalca regulamentul comunitatii, ai fost suspendat de la realizarea topului pana pe 27 iulie.

Alexandra - TPU