| xXSpikeXx a întrebat:

Salut TPU
Cum as putea ajunge Utilizatorul lunii

Va Multumesc

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu poti ajunge utilizatorul lunii, pentru ca acest concurs s-a terminat in Decembrie 2012.

| Azµre a răspuns:

Utilizatorul Lunii nu se mai alege din Decembrie!
Din Ianuarie titlul a fost înlocuit de cel pentru Utilizatorul Zilei.
Ca să fii Utilizatorul zilei trebuire să ieși pe locul întâi în ziua respectivă în felul acesta ieși odată utilizatorul zilei și al doilea benficiu un tricou.

| alexs99 a răspuns:

Concursul cu utilizatorul lunii s-a terminat in decembrie 2012, el fiind inlocuit cu ''campionul zilei''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
S-a încheiat procesul acesta, nu se mai alege momentan, citeşte aici
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te pup!