| vocea a întrebat:

DAU FUNDA
Imi puteti spune si mie cand ma conctacteaza cei de la TPU in legatura cu tricoul daca sunt castigator o face imediat sau la cateva zile dupa ce anunta castigatorii, ca pana acum nu am primit nimic pe mail, si daca s-ar sterge mailul mai trimite unul sau cum? multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Wukii a răspuns:

Din câte știu parcă nu se mai dădea tricoul. Cel de pe locul I primește un badge special pe profilul lui.

Mai multe detalii găsești aici :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4707.

O zi frumoasă!

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/blog/?p=4707
Asteapta sa fii contactat prin email de catre admini.
Daca ai sters din greseala emailu, poti trimite tu un mesaj adminilor prin functia Contact.
http://www.tpu.ro/contact
O zi frumoasa sa ai:)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai calm, nu se mai da tricoul de vreo luna.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din data de 28 iulie 2014 NU se mai dau tricouri/căni TPU :(

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4707

http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Dacă vei fi validat ca şi câştigător a topului aferent unei zile, atunci îţi va apărea la profil un "badge" special ( o "insignă" ) cu "Campionul zilei", "badge" pe care-l ai deja :)

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Tricoul nu se mai acordă.Așa că nu o să mai fi contactat.

Acum trebuie să aștepți până la sfârșitul luni să vezi dacă ai câștigat acel badge de campionul zilei.

| Axys a răspuns:

Daca ai facut contrul pe adresa ta de mes iti apare un E- mail sau mesaj aici de la ei!

| Axys a răspuns (pentru Axys):

In care iti cere sa iti scrii datele tale personale... deci trebuie sa fi numai ep locul 1 eu am fost 3 zile pe locul 3 si am castigat o cartela cu 7 euro de la indigen laughing bucuria mea ca pentru prima data am castigat si eu ceva Gratis! cu micile mele eforturi.

| vocea explică (pentru Axys):

Am fost locul 1, 2 zile la rand si ieri am primit titlul de locul unu cand ar trebui sa ma anunte, sauma anuntat si s-a sters mailul, si daca s-a sters imi mai trimit unul sau cum?

| dragosbogdan001 a răspuns:

Asteapta cateva luni. Asa am auzit.

| Alexandr a răspuns:

Sincer nu stiu...dar de ce nu lasi si pe altii sa castige? Te bati pentru al doilea tricou!

| vocea explică (pentru Alexandr):

Sincer colega nu am primit niciun tricou nu se mai da din pacate, si m-au dezamagit, m-as multumi daca as primi unul dar nu se mai poate, nu am de unde sa iaul unul

| Alexandr a răspuns (pentru vocea):

Pentru ce te mai chinui sa fii primul?

| vocea explică (pentru Alexandr):

Am muncit pentru asta, chiar daca imi doaream sa castig un tricou, am vrut sa arat ca il merit, chiar apreciez munca ta, vad o dorinta ca vrei sa castigi si apreciez, esti un adversar pe cinste dar si o colega pe cinste, dar tu pentru ce te chinui atat? aceeasi intrebare

| Justme2001 a răspuns:

Mai. Eu am facut asa:
Am raspuns la mai multe intrebari. M-au contactat prin E-mail, le-am dat datele mele personale si mi l-au livrat acasa.