| EmiliaSd88 a întrebat:

Salut TPU,de ce cand dau la una din intrebarile mele pe care am pus-o in seara asta nu pot sa vad decat intrebarea, nu si raspunsurile, am primit 3 raspunsuri si nu pot sa le vad.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vezi răspunsurile mele de aici:
http://www.tpu.ro/......rilor-tpu/

Personal, cred că este problema de timp. Ai puțină răbdare și se vor afișa.

| IgoToHellForThis a răspuns:

Asta patesc si eu.E site'ul supra incarcat si le proceseaza mai greu... peste un timp apar.Cu toate astea primesc mail si vad la notificari.Ca sa vezi un raspuns poti intra in profilul utilizatorului care ti'a dat raspunsul si sa te uiti la raspunsurile lui si o sa il vezi si pe al tau... Bafta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intotdeauna actualizarea se face instantaneu.Intra la "raspunsurile mele", daca le vrei pe ale tale sau mergi la profilul celui ce ti-a raspuns si da la raspunsurile luidaca le vrei. Numai bine.