| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand intru pe Setarile Contului Meu si pun o poza jgp. Pun salveaza profilul si poza nu se salveaza de ce oare eu vreau sa am o poza la profil si nici un admin nu mi-a aprobato. Va rog ajutati.ma

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Intra http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/
dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata (minim 24 ore)
sper sa reusesti.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#22
O zi buna :)

| Mayhem666 a răspuns:

M-ai intrebat si pe mine pe privat si ti-am raspuns, dar cred ca nu ai vazut mesajul, oricum l-am copiat si o sa il lipesc mai jos, uite aici ce ti-am scris in mesaj :

"Daca doresti sa iti pui poza de profil pe TPU, trebuie sa intrii la setarile contului tau, sa alegi fisierul cu poza pe care o doresti, si dupa aceea sa o salvezi, dar poza o sa se puna mult mai tarziu, o sa dureze cam 24 de ore, uneori chiar mai mult pana o sa apara pe site, pana atunci o sa apari ca si cum nu ai avea poza de profil, dupa 24 de ore, sau mai mult o sa iti apara si poza."

Dar acum ti s-a aprobat poza, pentru ca eu pot sa o vad, dar daca vrei sa o schimbi, faci tot la fel ca si inainte, si o sa dureze alte 24 de ore ca sa ti se aprobe.

| Edisor27 a răspuns:

Nu imi arata fotografia de progil cand pun pe vizualizare profil

| Mihαi a răspuns:

Imaginea se aprobeaza in termen de 24 de ora din cate stiu eu.
Poza ti-a fost aprobata de admini, eu o vad. happy