| Iulian03 a întrebat:

La ce ora intra administratorii pe TPU? Sunt pe pozitia 1 si nu stiu cum sa fac sa primesc tricoul.

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Contactam castigatorii prin e-mail, dupa ce am validat topul zilei si ne-am asigurat ca totul e in regula.

Alexandra - TPU

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Stai cuminte şi aştepţi să fii contact (pe mail de către administratori).

| Iulian03 explică (pentru NOname):

Ok,asa o sa fac.

| EmaS a răspuns:

O sa iti ceara datele tale si adresa la care sa ti-l trimita.Trebuie sa te mentii pe primul loc pana la 12 noaptea! Succes!

| Iulian03 explică (pentru EmaS):

Eu le-am trimis un email cu adresa mea la care sa mi-l trimita.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
incearca sa te mentii pe prima pozitie pana la miezul noptii, apoi vei fi anuntat prin e-mail
O seara frumoasa sa ai si mentine-te pe pozitietongue

| Lightning1997 a răspuns:

In primul rand depinde ce raspunsuri ai dat, depinde daca te mentii pana la sfarsitul zilei pe primul loc, oricum nu il primesti imediat, dureaza pana iti este livrat.Intra pe blogul site-ului si te vei lamuri.

| onasis1961 a răspuns:

Îmi pare rău, dar nu te văd în nici-o zi cel puţin pe locul 3! Tu ce tricou aştepţi?

| Iulian03 explică (pentru onasis1961):

Am fost ieri toata ziua in topul 1.

| onasis1961 a răspuns (pentru Iulian03):

În jurul orei 14 se afişează:
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/

| Iulian03 explică (pentru onasis1961):

Am vazut acum si sunt pe locul 3cryingvoi castiga tricoul?

| Against a răspuns:

Nu s-a terminat ziua big grin