| alisuca2000 a întrebat:

o curiozitate : multi de pe acest site scriu funda sau ceva de genul, ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| KingCobra a răspuns:

Cand dai un raspuns la o intrebare si este bun, folositor pentru utilizator, acesta, multumindu-ti i-ti seleceza raspunsul ca fiind castigator dandu-ti o funda.

| alisuca2000 explică (pentru KingCobra):

MULTUMESC uite ca ti-am dat eu funda

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Esperança a răspuns:

Tot de curiozitate, inainte de a pune o intrebare de genul acesta, ce ar fi daca verificati prima data daca se afla printre intrebarile frecvente http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Dalciahappy
fundita se da doar atunci cand tu pui o intrebare pe site, si se da raspunsului celui mai bun considerat de tine.
in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita, cand vrei sa declari raspunsul castigator, dai click pe acea fundita...
fundita e un "Multumesc" si un respect pentru cel care a contribuit la solutionarea intrabarii tale+ ca fundita valoreaza 100 puncte
fundita se da, dar se si castiga atunci cand un raspuns de al tau e pe placul cuiva si te declara castigator acordandu-ti fundita, multi vor sa primeasca acea fundita cersind, dar e bine sa o castigi cinstit, datorita acestor fundite care valoreaza 100 de puncte, aduni punctaj si asa ocupi un loc fruntas in clasament.
O zi minunata sa aihappy

| alisuca2000 explică:

Ce aveti cu mine daca abia ieri mi-am facut contul si nu stiu multe despre siteul acesta