| Mihaela2710 a întrebat:

happy Pot sa trimit invitatii prietenilor pe e-mail pentru a se inscrie si eu pe acest site? Ma refer la invitatii cu link- uri speciale TPU, de aici.

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Invitaţii speciale, nu avem aici, dar în schimb le poţi trimite pe messenger, link-ul şi gata.
Le explici tu.
Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu trebuiesc invitatii speciale, aici pe site-ul asta se poate inregistra oricine, oricand!
Tu trimite-le un link cu acest site (in caz daca nu gasesc singuri site-ul pe net), ei sa intre aici, sa-si faca cont si gata, nu e mare lucru! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste Intrebari frecvente, daca ai ceva neclar, trimite un mesaj la CONTACT.