| papys44 a întrebat:

Siteul TPU ma enerveaza de un timp. Daca vreau sa scriu un raspuns la o intrebare pe care o stiu scrie ca are prbl tehni ce helppppppppp.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Serverul este suprasolicitat. Cred că după ce se va termina vacanţa de vară, problema se va remedia de la sine. Că de făcut, nu pare să facă cineva ceva în această privinţă...
Răbdare, răbdare şi iar răbdare!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Linisteste-te, la toti ni se intampla la fel. Lasi sa treaca cateva minute si apoi o sa poti intra la intrebarea respectiva, eu asa procedez. Numai bine!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Asa ne apare la toti.
Cade mereu serverul.

| Deea a răspuns:

Nici mie nu-mi convine ca tot apare asa, dar dupa aia stim ca e mai bun deci rezistam cateva zile asa.

| DarkStarGW a răspuns:

Da numai asta sa intampla in ultimele zile