| Cosminutzz22 a întrebat:

te respect si respect pe toti cei care au TPU si chior si care n-au TPU e un program foarte tare voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Cum stii tu sa te bucuri din orice...bravo! si eu imi mai pun lentilele alea roz cand e nevoie happy acum ar cam fi!

7 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Ce zici, ce zici!? ba care vezi bine spune-mi si mie ca nu vad bine.

| Dema a răspuns:

Sunt de acord cu tine!)

| harciog a răspuns:

Du-te ma naibii cu laudele tale ca daca ma enervez va intorc TPU-ul cu verso-n sus si va iau si toti userii inclusiv pe tine.

| ombladon a răspuns:

rolling on the floor program?

| ellai a răspuns:

Iti dai seama ca TPU nu este un program ci un site? iar in legatura cu respectul: NO comment

| Nousername a răspuns:

Eu nu respect decat pe cei care merita laughing
Eu nu te respect!laughing

| Cosminutzz22 explică:

Nu trebuielaughing ca nu te pune nimeni numa ca esti mucoasa