| Anonimul3315 a întrebat:

Vreau sa inteleg.Cand dau un raspuns ii zice,, Multumim pentru raspunsul tau" Ceva de genu si cand merg la vizualizare profil tot atatea imi zice ca am ca cand am intrat azi pe TPU imi zicea cam 51 de raspunsuri date de mine si am raspuns de vateva ori azi si tot 51 imi apare. FUNDA!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Actualizările de acest gen se fac o dată pe zi, la 6 dimineaţa.
Deci mâine se vor afişa noile date pe profilul tău.
Ai puţină răbdare! Succes.

1 răspuns:
| crynys a răspuns:

Da se actualizeaza o data pe zi deci maine o sa iti apara si raspunsurile de azi.