| Vasya a întrebat:

Salut tuturor! Cum pot gasi profilul unei persone pe accest site? Multumesc,

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Comunitate" http://www.tpu.ro/useri si il cauti dupa nickname (introducand numele lui de utilizator in a doua casuta de cautare, cea de jos, si dand clic pe "Cauta"), Rank sau poza.
Dar nu-l poti gasi dupa adresa de mail, de exemplu. Toti suntem sub protectia anonimatului.
Succes!

1 răspuns:
| bebetho a răspuns:

Dai la prieteni, apoi utilizatori şi scrii numele user-ului.