| anonim_4396 a întrebat:

uitati cum puteti sa primiti FUNDA+VOTURI indiferent de raspuns...deci asta este un video de-al meu si vreau sa fac 180 de vizualizari :P :) (daca e mai mult nu ma supar :)) ) eu am sa urmaresc pana ajung la si toti cei care au dat click pe video o sa primeasca voturi de inteligent, folositor (recomand ca dupa ce ati dat click pe video sa lasati un raspuns ex:am dat, ok ca sa stiu cui sa-i dau vot :D ) deci aici este video:

http://www.youtube.com/watch?v=jZeLF3va6W0

Răspuns Câştigător
| dulcikaa a răspuns:

Am dat
fundita?

39 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Am lasat raspuns sunt vidya4divya.

| NoCharachter a răspuns:

Mi se pare o porcarie.straight faceE mita...sa obligi oamenii sa voteze pentru un video neinteresant.straight face

| JT a răspuns:

Am dat si eu. Te apropii de 180! Mult noroc si sa faci mai multe view-uri!

| Bellabelutsag a răspuns:

Am datlove struckx

| MeLLa_2137 a răspuns:

Am dat.
Si app' e oK clipul'.

| Oana_4575 a răspuns:

Am datbig grin

| Simona a răspuns:

Am dat

| qtheodora a răspuns:

Gata
bv...

| MoonLight a răspuns:

Am dat :d

| Masteruuuz a răspuns:

De la mine ai si comm si like big grin By Masteruuuz big grin

| Masteruuuz a răspuns:

Am dat big grin

| Roxidd19 a răspuns:

Ii fain.big grin

| Ingerash a răspuns:

Eu am dat.imi dai voturi?

| Mirruna a răspuns:

Gata .

| Ionutz a răspuns:

Am dat

| Ionutz a răspuns:

Am dat click

| Amalia a răspuns:

Gatawinking.am lasat si comm

| Maria_7883 a răspuns:

Am dat smug

| georgyana98georgy a răspuns:

Eu am dat!
Apropo videoclipul pare folositor

| Claudiu44 a răspuns:

Ia id **** clau_luv_u25

| DyannaDya a răspuns:

Am dat...mai ai putin pana la 180!

| Kta91 a răspuns:

Chiar aveam nevoie de un clip ca asta.mrs ca l-ai postatbatting eyelashes

| pedros831 a răspuns:

Am dat si l-am si instalat mersi a fost fain de cand imi doram asa ceva

| dany_7836 a răspuns:

Am dat

| atomick a răspuns:

Vazut thinking si m-a ajutattongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc la toti! i'm coming soon cu Windows 7 transformation pack!

| Mariaa20 a răspuns:

Am dat

| Cher22 a răspuns:

Am dat.interesant

| BellyGiggling a răspuns:

Am dat.
178happy
inca 2
#:-s