| anonim_4396 a întrebat:

uitati cum puteti sa primiti FUNDA+VOTURI indiferent de raspuns...deci asta este un video de-al meu si vreau sa fac 180 de vizualizari :P :) (daca e mai mult nu ma supar :)) ) eu am sa urmaresc pana ajung la si toti cei care au dat click pe video o sa primeasca voturi de inteligent, folositor (recomand ca dupa ce ati dat click pe video sa lasati un raspuns ex:am dat, ok ca sa stiu cui sa-i dau vot :D ) deci aici este video:

http://www.youtube.com/watch?v=jZeLF3va6W0

Răspuns Câştigător
| dulcikaa a răspuns:

Am dat
fundita?

39 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Mi se pare o porcarie.straight faceE mita...sa obligi oamenii sa voteze pentru un video neinteresant.straight face

| OrochiFan a răspuns:

Am dat

| Simona a răspuns:

Am dat

| stefun01 a răspuns:

Am dat click, bravo ai facut chiar 300 de vizualizari

| Imonettex a răspuns:

Am dat! succes la strans view-uri happy

| Oana_4575 a răspuns:

Am datbig grin

| Ionutz a răspuns:

Am dat

| Ionutz a răspuns:

Am dat click

| Mariaa20 a răspuns:

Am dat