| cristian51090 a întrebat:

Salut.Vreau sa stiu daca se poate face reclame pe TPU.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se poate, dar cam foarte rişti să fii suspendat sau eliminat de tot de pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Se consideră spam.
Mai multe găsești aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate. Evident, contra cost asa cum sint si celelalte reclame care apar in pagina.

| CautNume a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai cu acordul administratorului, altfel, orice reclama este interzisa si stearsa.La multi ani!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cred dar poți adresa o întrebare adminilor aici: http://www.tpu.ro/contact
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Oficial nu! Dar am văzut o mulţime de reclame ascunse.Deci la noroc! Crăciun fericit!

| TestPetrut a răspuns:

Da dar daca se prinde iti suspendeaza contul sau te blocheazawinking mult noroc cu reclamalaughing