| PsihologDanielBotezan a întrebat:

Salutare! Acesta este noul meu cont și singurul pe care îl mai pot accesa. Sunt foarte fericit să fiu din nou alături de voi. Mi-ați lipsit. Mi-a fost dor de voi. Motivul pentru care nu am mai intrat a fost din nou o pierdere a contului de Facebook, cu ajutorul căruia făceam transmisiunea la platforma aceasta. O parte dintre voi îmi știți influența mea pe această platformă și (sper eu) că am ajutat și m-am marcat în special prin faptul că îi ajutam pe cei care suferă de depresie, distribuind aceea formă, serie de informații psihologice. Am avut următoarele conturi:

1. https://www.tpu.ro/utilizator/mcsr
-30 de insigne(pancarde) și rank aproape 6.000

2. https://www.tpu.ro/utilizator/ablgeh
-84 răspunsuri câștigătoare și rank cam 2.200 și

3. https://www.tpu.ro/utilizator/abkcdm
-60 de răspunsuri câștigătoare și rank în jur de 3.200

De data asta am folosit un cont email pentru a mă conecta, și întrebarea este:

E mai sigură conectarea la platformă prin e-mail sau sugerați conectarea cu Facebook?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

-30 de insigne(pancarde)
-84 răspunsuri câștigătoare
-60 de răspunsuri câștigătoare și rank în jur de 3.200

absolut impresionat!
Intră cu emailul că ai păți-o deja! (dar știai răspunsul inainte de a intreba - psihologic vorbind)

| PsihologDanielBotezan explică (pentru sierra1):

"impresionat", ironic sau într-adevăr? laughing

| sierra1 a răspuns (pentru PsihologDanielBotezan):

Tocmai ce te-am recomandat la unu'

https://www.tpu.ro/......mi-cumere/

| PsihologDanielBotezan explică (pentru sierra1):

Mersi, mersi! laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Email.

| Fatamuntilor a răspuns:

Prin emai.
uneori raspunsurile castigatoare sunt irelevante si nemeritate.Se dau ( uneori) la primul raspuns sau in mod eronat.Sau sunt cersite.
Cum se face ca in cele trei conturi anterioare ai fost suspendat nelimitat?
Am cont din 2012, activa din 2013, cu mici pauze, dar singura sanctiune aplicata a fost cele cateva raspunsuri sterse odata cu intrebarile.

| PsihologDanielBotezan explică (pentru Fatamuntilor):

big grin Sunt interzise conturile multiple, de asta!winking

| Gabryel85 a răspuns:

Eu prefer varianta e-mail.