| LordCristobal a întrebat:

Salutare!
Sunt pe TPU de putin timp si am statutul de membru junior.
Cum avansez la nivelul urmator?
E nevoie de mai multi ani in cadrul TPU sau trebuie sa am activitate mai mare pe TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 zile de la crearea contului si 100 de raspunsuri te ridica la rangul de utilizator senior TPU.

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu ani!
dar e musai sa ai 100 de rapunsuri.Si 10 zile dela inregistrare.
Chiar daca se depasesc cele 10 zile si ai mai putin de 100 de raspunsuri poate sa treaca si ani, tot junior esti.

| Anamaria9916 a răspuns:

Dacă am înțeles eu bine trebuie să ai 10 zile de la formarea contului și 100 răspunsuri. Acum... Nu știu la ce se referă cela 100 răpsupunsuri. Eu de 3 zile am tot 98 de răspunsuri, deși am răspuns la o grămadă de întrebări, dar am și pus întrebări la care mi s-a răspuns laughing