| NightLovell a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu site-ul!

Nu pot primi funda, nici la evaluari nu apare nimic, cu toate ca am primit notificare ca am avut raspuns evaluat, nu imi apare nici punctaj, nici la cate intrebari am raspuns, cate intrebari am pus, totul este cu 0, care sa fie problema, sa fie de la mine?!

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Numarul de funde, evaluarile, punctajul etc. se reactualizeaza zilnic, nu imediat. In plus, daca raspunsul nu este aprobat, ci se afla in asteptare, nu poate fi ales castigator.

Zi frumoasa,
Echipa TPU.ro

| teo530 a răspuns:

Da văd că ai 0 la tot. Durează ceva până se face scorul pentru că sunt un milion de utilizatori, miliarde de întrebari şi răspunsuri, evaluări, raportări etc şi siteul cu un program vechi. Mai aşteaptă până mâine seară, dacă nu apare până atunci trimite un mesaj către admini. Pentru că eşti nou îţi recomand să citeşti întrebările frecvente(sunt în jur de 43). Când apeşi "postează răspunsul/întrebarea" scrie şi să fie conform regulamentului, "regulament" e scris cu albastru, dă pe el şi ai găsit cele 43 de întrebări.