| iLikeToHelp707 a întrebat:

Care este categoria voastra preferata... dar care nu va place (ca sa nu spun "o dispretuiti) si de ce?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Imi place categoria "Adolescenti". Nu exista categorie care sa nu imi placa, toate sunt folositoare.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prefer Legislatie..., fiindca sunt jurist. Nu exista vreuna care sa nu-mi placa, cel mult imi sunt indiferente. Numai bine!

| Biby a răspuns:

Buna.
Preferate:Totul despre TPU;
Beauty and Fashion
Nu-mi placbig grinragoste si Sex.De ce? Intrebari stupide!

| dulcikaa a răspuns:

Cel mai mult imi place trivia amuzante, deoarece de fiecare data cand intru pe aceasta categorie ma amuz cu un banc
nu prea imi place categoria...sa ma gandesc...thinking pai toate categoriile imi plac deoarece ma ajuta la unele lucruri chiar daca nu este o intrebare de-a mea.

| Sconcsiş a răspuns:

Îmi plac:
- Trivia/Amuzante
- Sport
- Totul despre TPU
- Muzică

Nu îmi plac:
- Dragoste&Sex
- Shopping laughing

| 1ce a răspuns:

Imi pace categoria Comics pentru ca ma amuz enorm de mult, dar o si dispretuiesc pentru ca multi handicapati posetaza intrabari de la T/A pe ea.