| AnnaDee a întrebat:

Se pare ca războiul continua!
In afara de faptul ca utilizatori exemplari risca sa fie suspendați din nimic/ votați pe nedrept, a început sa mi se întâmple și mie asta! Mi se pare nedrept sa votezi un răspuns ca fiind Stupid/Nefolositor atâta timp cat nu-l înțelegi/ alt motiv.

Voi, care faceți asta, de dragul oamenilor buni, spuneți de ce continuați, de ce o faceți?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce utilizator exemplar a fost suspendat? Unde ai vazut asta? Aici nu ma bag ca nu stiu despre ce anume vorbesti. La lista de suspendati vad ca totul e bine. Scuze daca te deranjez.

Ah da, si eu sunt votata pe nedrept de cateva luni de o tipa numita Soareee/VisSs doar pentru ca am avut indrazneala de a intreba pe cineva ce i s-a parut stupid in raspunsul meu. Nu pe ea am intrebat-o, nici nu o bagasem in seama dar cica e sadica si ii place sa ma vada "suferind". Boala curata.

Insa ne putem bucura acum, deoarece...citeste aici schimbarile daca inca nu le stiai: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
Sper ca asa sa dispara conturile multiple mici facute doar ca sa abuzezi de vot si de a raporta.

Si ah, nu o sa iti raspunda aia care o fac, doar nu s-ar da de gol. E logic.

5 răspunsuri:
| JensenB a răspuns:

Nu mai incerca sa le explici.
Ei nu inteleg de vorba buna.
No o sa inteleaga niciodata. Aici nu tine de nimeni si nimic, numai de cultura. Daca ei nu au asa ceva. Nu o sa inteleaga.
Stiu ce spui, dar oamenii culti si cu bun simt sunt din ce in ce mai rari in zilele noastre.

| sefwefhiff a răspuns:

Pentru ca mai trebuie sa existe si oameni rai...nu numai d`astia ca voi...asa da-ti si voi Stupid/Nefolositor tot pentru ca nu intelegeti

| 1n3x a răspuns:

De ce iti pasa tie de chestia asta? Traiesti numai in lumea asta(virtuala)? Depinzi de un cont virtual amarat? Traiesti numai pentru asta? Crezi ca ii pasa cuiva daca tu ai dat un raspuns super inteligent si un copil limitat ti la notat ca fiind nefolositor? Numai cei tampiti caracterizeaza o persoana dupa un cont virtual.

| RainUmbrella a răspuns:

Da, e foarte nedrept. Eu nu fac asta. Cei care o fac ar trebui sa-si piarda dreptul la vot si la a raporta.

| AnnaDee explică:

@Jelli -Niciun utilizator exemplar nu a fost suspendat, ci risca din cauza abuzurilor.

@ℭapone Eu nu doresc sa acționez cu aceeași moneda, nu mi se pare OK.

@efilmenet Nu depind de un cont virtual, dar aici apare nedreptatea, lipsește bunul simt și respectul, chiar dacă e virtual sau nu.
Unora chiar le pasa dacă le dai un răspuns care ii ajuta!