Apache
| Apache a întrebat:

Se pare ca s-a schimbat interfata raspunsurilor la intrebari...
va place cum arata?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Momentan mă încurcă. Rău. Și mi-e dor de vechiul design.
Sper că într-o săptămână-două îmi voi schimba părerea...

58 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta era singura chestie care CHIAR nu trebuia schimbata... wtf!
Acum arata raspunsul meu lung parca e un haiku. O sa ma apuc sa raspund in versuri, si o sa plang trist ca nu's cati stupizi primesc.

| FuNNkY24 a răspuns:

Cel mai urat lucru... nu-mi place absolut de loc cum arata!

| Esperança a răspuns:

E frumos, da' nu prea!

| MyObsession a răspuns:

Şi credeam că nu puteam urî site-ul ăsta mai mult.
Ăştia în loc să facă ceva folositor bagă rahaturi.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu-mi place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...nici mie!
E vulgar cu scrisul asta masiv in casuta de raspunsuri.
Da oricum, cineva din staful TPU trebuia sa-si justifice salariul, sa-ti fie rusine mai porcule! te puteai ocupa de altceva!
"Iti multumim din suflet pentru dedicarea si implicarea ta... oricine ai fi tu!

Comunitatea TPU"

| Diabolique a răspuns:

Cea mai inutilă și urâtă schimbare de la butonul de „Ignor" încoace...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mistoaca funda aia, seamana mai mult cu o funie pentru spinzuratoare happy

| Hombre a răspuns:

Bai voi mai aveti bara in chenar din dreapta care ruleaza sus-jos randurile scrise?

| FucktheSystem a răspuns:

Mă cam lasă rece sinceră să fiu. Altă schimbare fără sens, deja m-am obișnuit. Oricum să nu se supere lumea dacă le dau raportare în loc de vot, să dea vina pe admini că m-au indus în eroare!

Apache
| Apache explică:

...hmm,ma dar voua va mai apar voturile la raspunsuri?

| Lightning1997 a răspuns:

Inutila,dar merge.

| Lightning1997 a răspuns (pentru Apache):

Da,apar sub melodii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Bara de scroll? Este, aia e la locul ei.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru Hombre):

Da laughing

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Io, un om beat de fericire!rolling on the floor
Dupa ce te trezesti poate imi spui si mie ce inseamna "delureaza", poate delireaza cand postezi randurile scrise laughing
Nu stiu nene, ca am vrut sa-ti dau reply si se pare ca te raportam, nu m-am obisnuit.Am sa incerc sa votez cu gresit/discutabil, sa vad daca merg si se vad sub postari.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru Apache):

Pot vota, insa voturile dar nu apar pe site...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bara de scroll in sfarsit a aparut.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunde...imediat sub text laughing

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru anonim_4396):

Baga versu-ntortocheat, cum numai tu stii sa-l spui
Haide, scrie mai poete, cu stupizi sa ti-l rapui
Sa taxam care cum poate, slova si buna purtare
Mai apoi sa lasam pleava, peste rima sa pogoare...

Te-astept pe la cotitura, la vreun drum si-n intersectii
Ca sa vezi cum ti se-aplica, pe cocoasa doar corectii
Nu cu bata, nici nuiaua, nici cu strop de-njuratura
Vivat al nostru Stupidus, ca-i aci, pe aratura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai Fanaticule, sunt beat de vinoase ca am supt un kil si e ceata pe aici, stai la panda doar o gresii cineva sa-i dai cu tesla-n c*aie imediat.

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata fanaticule am reparat greseala, de acum inainte stau la panda, trebuie sa gresesti. Vrei o capra? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ce-i mai frumos decat asta?!?!
Bine ca ai gasit butonul de reply, ma gandeam ca o sa mai treaca postasul de vreo cateva ori cu pensia pana dai tu de el. laughing

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Il gaseam o sula la cat sunt de aburit daca nu-mi spunea Mihaela cred ca si acum il cautam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Ce fel de capra e? e de muls, de taiat lemne?
Eu am cateva, da ale mele se imperecheaza doar cu tapu' de bere cand iesim in oras.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mie îmi place!
Pa, pa.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

E... ciudată.

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Tati am capre speciale de angora, numai cei de vita nobila are acces la ele. Am de gand sa-i dau dar de nunta doua capre si un tap monseniorului Harciog ca se casatoreste cu sir Arthur, ca azi lesbienii isi trimetea depese amoroase unul altuia pe la Stiinta si Filozofie ai le-am spus ca le dau doua capre sa le de-a dura si la tap sa-i beleasca p... Monseniorul a dato-n balaceala ca, caprele ar fi mai compatibile cu butoiul, ma rog, parerea lui insa Sir Arthur nu mi-a raspuns la oferta ca este oripilat pe mandea si m-a ploconit cu ignore la o nazbatie de confruntare pe idei politice si cand nu a mai avut replica ma atacat pe motiv ca nu am pus o chilimea si din greseala am pus apostrof. Acu' d'aia ti-am zis si tie daca vrei o capra sa te imbunez, ca nu cumva sa urmezi acelasi drum si sa te impiedici de ignore. laughing

| Paulla a răspuns:

Nu-mi place. Nici măcar voturile nu se mai văd...
And btw, numai eu am senzaţia când scriu un răspuns că m-am aşezat pe 'ctrl' şi pe '+'?

| XDarkAngel a răspuns:

Sincer pe mine ma enerveaza rau...
Si disper cand nu pot sa vad voturile primite la un raspuns. Inainte imi placea sa evaluez parerile oamenilor fata de un raspuns. Acum imi vine sa ma dau cu capul de pereti...