| yoNicole13 a întrebat:

Se poate ca dupa ce am dat funda cuiva sa o iau inapoi si sa o dat altcuiva?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, răspunsul câştigător poate fi înlocuit, însă acest lucru este etic să-l faci doar în caz dacă răspunsul a fost ales automat, de către roboţel, nu şi dacă l-ai ales cu mânuţa ta, iar peste o zi-două te-ai răzgândit.
Cum se face? Prin trimiterea unui mesaj la Contact cu link-ul întrebării şi copy-paste-ul răspunsului care vrei să fie câştigător.
O rogi frumos pe Cristina să-l înlocuiască şi te va ajuta.
Succes.

3 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Nu, nu se poate.

| Senorita2000 a răspuns:

Nu.Odata ce ai dat-o nu o mai poti lua.

| yoNicole13 explică:

Pai uite cum sta treaba...Am pus o intrebare :unde pot vedea Saga Twilight Breaking Dawn si cateva pers mi-au spus ca nu a aparut pe net. Crezand in aceasta teorie si vazand ca nu mai rasp nimeni am dat funda iar dupa cv timp cineva mi-a dat un site unde as putea sa vad filmul si acel cineva ar merita funda. sad Din pacat nu pot inca nici vot sa ii dau...Dar, mersi oricum! happy