| cipri1999 a întrebat:

Se poate da funda la un anonim? :S

Răspuns Câştigător
| Tarabostes a răspuns:

Se poate da, dar nu ar avea nici un sens!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca e o intrebare mai veche - da, daca e una recenta - nu, pentru ca raspunsurile anonime nu mai sunt permise pe acest site.
Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca mai sunt raspunsuri date de utilizatori nelogati pe site, in urma cu cca 10 zile echipa TPU spunea ca acestea au fost interzise. Daca exista funda, in dreptul respectivului raspuns, o poti da. Numai bine!

| Biby a răspuns:

Buna.
Da,se poate.Doar ca acel utilizator care se ascunde dupa raspunsul anonim nu va primi funda.Si de acum nu se mai permite pe TPU sa se raspunda cu anonim.

| mgtow a răspuns:

Anonimii nu mai pot sa raspunda au interdictie.

| Adry05 a răspuns:

Buna! Nu, decat la un utilizator care are cont pe TPU si a dat raspunsul de pe cont. In plus, raspunsurile anonime au fost declarate interzise pe site din cauza ca unele persoane "anonime" dadeau raspunsuri in bataie de jos uneori, si uneori pline de cuvinte obscene. O zi buna!happy

| Bya132 a răspuns:

Desigur, doar că acum Stella a ales o regulă prin care anonimii nu mai pot trmite comentarii, doar dacă ești logat ( ai un cont ). În schimb, dacă ai primit în trecut un răspuns anonim la o întrebare, desigur, îi poți oferi o fundă, dacă acel răspuns chiar îl consideri câștigător.

Baftă!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da, de ce nu?

Răspuns utilizator avertizat
| GumzZz a răspuns:

Incearca la mine ...sa vedem daca merge laughing

| onyka a răspuns:

NU! repede si la subiect! da-mi mie fundita ca nu-s anonima!laughing pwpik! sper ca ti-am fost de ajutor!