| 13DoXy13 a întrebat:

Se poate gasi un utilizator TPU?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da.
Du-te sus la comunitate, scrie in a doua casuta de search numele userului, si vezi rezultatele!
ps : e posibil sa fie mai multi useri cu acelasi nume...dar sunt ordonati dupa rank

NOname
| NOname a răspuns:

Nu poţi să găseşti pe cineva după ID sau adresa de mail. Toţi suntem sub protecţia anonimatului. Dar îl poţi găsi după numele de utilizator, dacă îl ştii, dând o căutare după nickname-ul lui la "Comunitate": http://www.TPU.ro/useri, folosind a doua căsuță de căutare, cea de jos.
Succes.

| EmaS a răspuns:

Intri pe vizualizare profil, iar deasupra avatarului tau apare scris cu albastru:utilizatori.Dai click pe utilizatori, iar in dreptul lui scrii username celui pe care il cauti.Dai click pe cauta.Succes!