| anonim_4396 a întrebat:

Se poate modifica un vot dat pentru un raspuns primit pe TPU? Daca da, ce trebuie facut ca sa se modifice?

15 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ei lasa, la urma urmei ce este un vot? Data viitoare sa fi mai atent!happy

neluL
| neluL a răspuns:

Nu se poate! Funda si voturile nu se pot modifica.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Nici daca scriu la 'Contact'? Din cate stiu eu funda se poate modifica daca scrii la 'Contact ' si ceri asta. Poate si voturile, dar nu stiu daca sta sa isi bata cineva de acolo capul cu asta.

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai vezi! Ai zis bine ca nu isi bate nimeni capul pentru un vot sau o funda. Din ce stiu eu pana acum nu s-a modificat nici o funda acordata la un raspuns.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Domnu' Nelutzu, sa spunem ca am dat cuiva funda sau am raspuns si am primit funda, da? atunci pot sa fac cerere de stergere a raspunsului sau intrebarii respective, tana ni naaaaa, de asta ce mai zici, mai apare funda primita sau data?

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Apare,adica funda ramane la intrebare. Cand faci cerere pentru stergerea unei intrebari de fapt nu se sterge intrebarea, se sterge numele tau si intrebarea ramane ca anonima pe site.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Te contrazic, am facut cerere sa mi se stearga un raspuns premiat, cand mi s-a sters raspunsul mi-a disparut si funda, facem pariu ca e ca mine? laughing))

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Raspuns anonim:
Oispe ani si aispe luni, daca mai muti intrebari de la filosofie la T/A te sparg! laughing acesta este un raspuns dat de mine care ulterior l-am sters, apare funda pe site dar de la profilul meu a fost stearsa, ce insemnatatea mai are daca apare ca a fost medaliat un anonim? laughing

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbeam de intrebari. De raspunsuri ce sa zic? Mie imi sunt sterse cca 200 de raspunsuri din astea premiate, lunar si fara sa fac cerere sa mi se stearga ceva big grin (cica nu corespund regulamentului TPU)

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

A fost ales cica raspunsul cel mai bun laughing Pentru tine nu mai are nici o insemnatate dar pentru cel care cauta un raspuns are. Pe el nu il intereseaza cine raspunde, il intereseaza raspunsul in sine daca il ajuta cu ceva.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Ok, ia uite ba frate tongue, pierdeam pariul daca erai de acord laughing oricum ramanea sa te astept la aeroport, asta daca vi in tara de sarbatori

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca ajung in tara de sarbatori. Eu as vrea dar...ma tine ceva aici big grin

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Ok, cand vi sa ma anunti, dai o bere ca na! ai castigat pariul laughing

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

big grin

| c0ton a răspuns:

Nu se poate! Funda si voturile nu se pot modifica.