| anonim_4396 a întrebat:

Si inca o intrebare legata de TPU: voi raspundeti pe acest forum doar pentru a primi puncte si funde?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Raspund din placere si nu, nu astept nimic in schimb.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Eu una nu raspund pentru funde si pentru puncte si nici nu,, cersesc''funde sau voturi!
Eu ajut findca imi place si sunt ajutata de altii!
Deci TPU pentru mine este:toooot.

| Jessica a răspuns:

Buna.
Cred ca toti utilizatorii raspund ca sa ajute oamenii, dar cer funde. Nu sunt probleme daca oamenii cer ceva dar a devenit enervant. Atunci cand un untilizator scrie dupa raspuns "funda" nu se mai gandeste.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu. Ce să fac cu punctele şi cu fundele?

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Nu nu raspund doar pentru a primi funde si puncte raspund pentru a ajuta oamenii la ceea ce au nevoie
La randul lor si ei ma ajuta!

| Zazu a răspuns:

Eu am o tinta mai precisa, chenarul portocaliu. Poate aduna adminii mana de la mana si ma fac expert, sa ma dau mare in cartier la mine!

| DakotaRoyse a răspuns:

Nu, răspund că îmi place să ajut oamenii cu cât pot.

| veronica a răspuns:

Eu raspund numai persoanelor pe care le pot ajuta, ce rol au funditele si voturile iti dau banii? nu cred asa ca...la ce ajuta? tu esti persoana care poate ajuta pe cineva,daca stii un raspuns, ajuta-l, intr-o zi ai sa ai tu nevoie de ceva si ai vrea sa te ajute cineva cat mai repede.

| OneMoreChance a răspuns:

Nu e forum prostea, dar stii punctele si fundele sunt rasplata ca ai ajutat.
Doh! loser

| Anonymus3000 a răspuns:

Uni da altii nu eu raspund pentru a ajuta pe cineva pentru ca atunci cand o sa am o problema o sa fiu si eu ajutat la randul meu

| Ea a răspuns:

Cand m-am inscris eu pe site nu era asa. Nu-mi amintesc sa fi citit pe atunci raspunsuri care se terminau cu "funda?". Acum aproape toate sunt asa, dar nu trebuie sa generalizam. Sunt foarte multi membri care se fac folositori... (si nu pentru a castiga fundite)winking

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Eu una nu.(In privinta mea il contrazic pe AeroX / am 11 ani straight face si sa stii ca de obicei mai au si copiii minte). Nu vreau nici titlu de expert, nici dupa funde/voturi nu umblu. Am facut cont ca sa pun intrebari si sa raspund la intrebari. (si sa nu uitam AeroX

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii da, altii ba. Ideea e ca acest site/forum e populat in special de copii(9-11 ani), iar acestia, majoritatea lor, asta cauta ...plus titlul de expert.

| EnterSandman a răspuns:

Uneori raspund doar sa fiu si eu pe aici sa nu creada lumea ca am murit sau mai stiu eu, uneori sunt puse intrebari tampite iar eu raspund la fel tot cu un raspuns tampit dar...nu astept nici o rasplata virtuala, daca era ceva real.mai ziceam, dar totusi stau pe siteul asta doar de placere nu ca as vrea eu sa ajut pentru ca totusi ma doar in.de intrebarile omeniri.
nu sunt genul de om care sa ajute oameni si sa faca gesturi nobile laughing. asta sunt eu, acceptati-ma asa cum sunt sau nu ma bagati in seama.

| lavinia1994 a răspuns:

Pentru ai ajuta si pe altii laughing

| Emmmiii a răspuns:

Draga Razvan.eu una raspun pe acest site pentru ai ajuta pe alti, ei bine uni poate o fac pentru puncte si funde dar scopul site-ului este de a ajuta ^.^

| alice976 a răspuns:

Sincer nu