| FlyingSoul a întrebat:

Spuneti-mi si mie care sunt gradele pe TPU? Eu sunt deocamdata senior. Sau stie cineva cand se primesc gradele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt: Junior si Senior, mai departe nu. Sau te referi la Expert TPU si Userul anului? Sunt doua chestii diferite.

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

General de brigada, general de divizie, general de corp de armata, general de armata.

| FlyingSoul explică:

Multumesc anticipat

| Tooooo a răspuns:

Pai eu una nu stiu dar nu cred ca mai sunt si alte grade in afara de junior si senior

| Pure.Sunshine a răspuns:

"Sunt" nu "Sant"! Verifica in DOOM daca nu crezi!

| Gagicaru a răspuns:

Pai in functie de activitatea de pe site