| logatcamembru a întrebat:

Stați mai mult pe mess sau TPU? puplove strucklove strucklove struckღღღღღღ

12 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Ambele

| Dιєиυтzα a răspuns:

Pai, pe amandoua :d Pentru ca imi plac amandoua la fel de mult happy Dar, sincera sa fiu, mai mult stau pe mess decat pe TPU whistling.

Funda?

| Eღilia62 a răspuns:

Mai mult pe TPU.Pe mess n-am ce face, aici am!

| alin568429 a răspuns:

Logic ca pe mess nu am ce face pe TPU cand intru intru sa vad daca mai am ceva intrebari de pus etc...doar atat

| manu01manu a răspuns:

Pe messtongue

| claudiuxs a răspuns:

Cel mai mult stau pe serverul numit realitate, imi place ca pot sa fac de toate in el, si nu exista limita de user, ti-as recomanda sa stai pe asta cel mai mult

| xt9000 a răspuns:

Mess

| Karinakari99 a răspuns:

Stau mai mult pe TPU, fiindcă îmi place la nebunie.

| didi12 a răspuns:

Pai pe mess stau, adica deschid messu si il pun in bara.Sincera sa fiu pe el nu stau foarte mult(ma refer sa vorbesc cu cineve).Pe TPU stau destul de mult.Deci raspunsul la intrebare este TPU.

| logatcamembru explică:

Urăsc când cer funda dar nu am ce fc daca nu dau mă simt prost, totusi respect pe cei care nu cer pup love strucklove strucklove struck ღღღღღღ

| Dennys1521 a răspuns:

Cand stau pe TPU stau si pe messtongue

| Alyra a răspuns:

Răspunsul meu la întrebarea ta este "pe TPU" Motivul...n-are rost să ți -l spun, fiindcă oricum nu l-ai crede. laughing