| InvatamProgramare a întrebat:

"Statusul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator.". Ce trebuie sa fac ca sa ajung membru senior?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa raspunzi la 100 intrebari si sa ai 10 zile vechime

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să știi că și userii juniori pot trimite mesaje, dar totul depinde de setarile pe care le-au facut ceilalti.
Sunt utilizatori care au bifat că doresc să primească mesaje de la toti userii, indiferent ca sunt juniori sau seniori. Sunt alții care au bifat sa primeasca doar de la cei din lista de prieteni. Si altii care au blocat primirea mesajelor de la absolut oricine.
La ultima intrebare ti s-a raspuns mai sus.