| Francii99 a întrebat:

Statutul de membru junior nu permite sa votezi
dc imi zice asa mereu cand vreau sa votez un rasp?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că ești membru "Junior" și nu poți să votezi.
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.

4 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Pai pana la 100 de raspunsuri esti membru junior
dupa ce dai 100 de raspunsuri esti senior
dc?
pai multi isi fac mai multe conturi pentru a vana pe cineva cu stupiduriwinking

| Tweetymrrr a răspuns:

Acest mesaj îţi apare pentru că nu ai postat mai mult de 100 de răspunsuri. happy

Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca esti membru junior ...si astfel se evita votarea abuziva a trollilor

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După noile modificări, juniorii nu au drept de vot pentru a evita abuzuri în urma votărilor.
După 100 de răspunsuri aprobate și postate vei avea statutul de senior și numai atunci vei avea drept de vot!
Pa, pa.