| bibbly21 a întrebat:

Stie cineva cum sa ajung senior pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Apocaliptic a răspuns:

Pentru a fi senior iti trebuie:
-Sa fii logat minim 10 zile
-Sa dai minim 100 de raspunsuri

7 răspunsuri:
| usernameSg0 a răspuns:

Un mic sfat:
daca ai pus o intrebare si comentezi la raspunsurile pe care le-ai primit atunci "dai un raspuns" si se ia in considerare.Cu cat comentezi mai mult esti mai aproape de a avea 100 raspunsuri.Ai inteles ce am vrut sa spun?

NOname
| NOname a răspuns:

Află de aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunzind cit mai mult pina depasesti 100 de raspunsuri. Daca o faci in 10 zile de logare, este foarte bine.Mult noroc.

| hideaway a răspuns:

Pentru a cerne apele am stabilit că un membru junior rămâne membru junior până la momentul în care scrie 100 de răspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat.

*Ce nu poți să faci ca membru junior. Nu poți să faci trolling în esență:

- nu poți să postezi pe chat

- nu poți să votezi și să raportezi

- nu poți trimite mesaje private

Poți însă să te implici în comunitate și să dovedești că ai ceva de spus.

http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| Lightning1997 a răspuns:

Vei ajunge senior cand vei avea minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de la data inregistratii pe TPU.

| Elsiane a răspuns:

Ca să fii senior îți trebuie 100 de răspunsuri date în 10 zile de la înregistrare (nu contează dacă au fundă, dacă sunt comentate, dacă au voturi etc.). Baftă!