| N0name_7792 a întrebat:

Stie cineva de ce nu mi se posteaza uneori intrebarile pe TPU? Si vad anumite intrebari pe care le posteaza unii si au raspunsuri dar cand intru pe ele nu`mi arata raspunsurile pe care le-a primit persoana respectiva!sad De ce?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Din cauza problemelor tehnice, sau pentru că nu apeşi pe "Trimite" de două ori, sau pentru că întrebările respective ţi-au fost raportate.
2. Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente, aici găsești toate răspunsurile privind funcționalitatea site-ului!
Pa, pa.

greece12
| greece12 a răspuns:

Ce dragut!
NOname i-a raspuns lui N0name!
Noroc cu chenarul albastru si avatarurile ca diferenta dintre zero si O, greu o vede cineva!
Oricum, e amuzant...

| Scândură a răspuns:

Buna! TPU aintampina multe probleme tehnice in ultima vreme, si probabil datorita lor nu poti sa postezi uneori intrebarile, insa ai rabdare si mai incearca, pana la urma poate se va rezolva!
Cat despre raspunsuri, ori e din nou defectiune tehnica, ori ti se mai intampla ca si mie. Vad ca are vreo 2 raspunsuri si cand dau click nu-mi apar. Daca este la fel si la tine, sa stii ca dureaza cava pana se incarca raspunsurile si sunt afisate, cred ca la toti se intampla asa!
Sper ca te-am ajutat!happy

| iza5bela a răspuns:

Si mie mi se intampla.E din cauza ca dureaza puna afiseaza intrebarile si raspunsurile.Deobicei dureaza 2-5 minute.

| beiibii_4726 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplatwinking
e din cauza pentru ca TPU este in procesul a unei probleme tehnice
.nu stiu nici eu cam ce inseamna.