| BlueBird a întrebat:

Sub poza mea de profil e scris data cand am facut contul' data cand m-am logat ultima data si utilizator senior? La ce se refera acest " senior"?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 si te lamuresti. Numai bine!

| Hikari a răspuns:

Pai s-a pus o noua regula pe TPU. Cei care au peste 100 de raspunsuri sunt Seniori, iar cei care au sub 100 de raspunsuri sunt Junior. Atunci cand esti Junior nu ai voie sa :
- nu poti sa postezi pe chat
- nu poti sa votezi si sa raportezi
- nu poti trimiti mesaje private
Poti insa sa te implici in comunitate si sa dovedesti ca ai ceva de spus.
Sper ca ai inteles!winking
Succes!

| chrystyan21 a răspuns:

Membrii TPU sunt impartiti in doua categorii: juniori şi seniori.
Eşti membru junior dacă ai mai puţin de 100 de răspunsuri, iar dacă ai mai mult de 100 de răspunsuri, esti membru senior.
Daca eşti junior:
-nu poţi să postezi pe chat
- nu poţi să votezi şi să raportezi
- nu poţi sa trimiţi mesaje private.
Http://www.tpu.ro/blog/