| david1234567890 a întrebat:

Sunt azi pe poziția uni în clasament!
intrebare : Cum o să primesc tricoul?

Răspuns Câştigător
| c0ton a răspuns:

Prin posta tu le dai codul postal numele tau nu e nevoie de telefon sau altceva.

| david1234567890 explică (pentru c0ton):

Mersi

| c0ton a răspuns (pentru david1234567890):

N-ai pentru ce poti sa dai funda daca vrei. Daca se intampina niste probleme in transportarea tricoului vei primi un mesaj pe adresa de email la confirmarea adresei de email

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
prin curierat..vei fi anuntat de admini prin e-mail si iti vor cere datele de contact. judet/oras/nr de telefon etc..incearca sa te mentii pe prima pozitie pana la miezul noptii si sa dai raspunsuri de calitate/nu in cantitate, pentru ca risti in urma validarii, sa fi detronat.
O zi frumoasa sa aihappy