| Vladi4ok a întrebat:

Sunt pe locul 1 astazi, deci cum sa am tricoul TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
momentan esti pe prima pozitie, dar pana la miezul noptii mai ai de munca, asa ca da raspunsuri bune si de calitate, ca in urma validari lor sa nu fi depunctat si sa te clasezi pe a 2 pozitie. apoi daca vei fi anuntat ca fiind campionul zilei, vei fi instiintat prin e-mail si iti vor cere datele de contact.
O zi bunahappy

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Trebuie sa fi toata ziua pe locul 1 pana seara la 12 ca sa castigi tricoul.Pa, pa

| c0ton a răspuns:

Daca raspunsurile cle mai multe sunt de nu stiu nu il mai iei