| Adrian4123 a întrebat:

Sunt permise intrebarile acestea: "Dati-mi un like pe facebook!"?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Acestea nu sunt intrebari, iar promovarea linkurilor intra in categoria SPAM, asa ca daca dai peste acest tip de mesaje, avem rugamintea sa le raportezi, astfel incat sa le putem elimina mai rapid.

Alexandra - TPU

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Se raportează ca SPAM.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește regulamentul site-ului și vezi ce este permis și ce nu!
Pa, pa.

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu, dar ce mai contează? Oricum dai de ele.

| FucktheSystem a răspuns:

Pe lângă că e scrisă greșit nici nu este întrebare, cum ăsta e un site de întrebări, te las pe tine să ghicești dacă e permis.

| Paulla a răspuns:

Mă întreb care e procentul de agramaţi pe TPU...

| Melyssuka a răspuns:

Da pai daca zici ce link vrei pe facebook sau sa dai linkuri e permis poti sa te uiti si la alte intrebarihappy

| Кристи a răspuns:

Nu cred ca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nu,nu sunt dar cei care sunt experți TPU și cel mai mult NoName se dă mare și când văd răspunsurile ei râd o jumătate de oră,oricum printr-o întrebare ca asta nu ești suspendat, nu îți face grij, dar da-mi numele sau linkul ca să îți dau like.

| DarknessAngel a răspuns:

Nu cred...