| MorarAndreea a întrebat:

Știe cineva cum pot sa pun o poza aici? Vreau sa va arat un semn și sa îmi spuneți de la ce site este.

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Intri aici:

https://imgbb.com

Dai Start uploading, apoi upload all files, iti alegi de pe hard disk ce poza vrei, ii dai drumu, iti da un link, il pui aici, si noi vedem.

| MorarAndreea explică (pentru Mosotti):

Am făcut cum ai zis tu. Poți sa te uiți sa vezi? Poate ști sa îmi dai și un răspuns. Ms

| Mosotti a răspuns (pentru MorarAndreea):

Apare o inima neagra mica.
Asta ai urcat acolo.
Ca ala e link-ul dupa ce ai urcat acolo ce ai urcat, nu ai ales bine poza.

Uite aici:

https://youtu.be/UJ0doYAbDmI

Ti-am pus filmuletul acolo cum se face. Inainte sa apesi pe poza cum e in film adica jpg ala (la mine era jpg).
verifici daca e poza care vrei sa o urci, adica verifici inainte sa incepi treaba cu site-ul.

| MorarAndreea explică (pentru Mosotti):

Ok. Mulțumesc. Încerc sa fac. Sper sa reusesc

| Mosotti a răspuns (pentru MorarAndreea):

Da, incerci si vi si-mi spui, trebuie sa mearga ca ai in film exact cum.

Dupa ce dai show all files si te duce pe hardurile tale, trebuie sa te duci unde e poza si sa dai clik pe ea, si apoi ce e in film, acolo sa nu te incurci, adica sa ajungi la poza dorita in calcu tau pana sa dai click si apoi open.

| MorarAndreea explică (pentru Mosotti):

Acela este semnul. 2 inimi mici negre una în alt. Ști cumva de la ce site e semnul?

| Mosotti a răspuns (pentru MorarAndreea):

Nu stiu de la ce site e semnul dar nici nu conteaza, nu ai urcat poza buna.
Ai incercat sa urci? Ca nu ai mai zis nimic.

| MorarAndreea explică:

Https://ibb.co/pKw2Vd3
Îmi puteți spune ce site are semnul din imagine?