| Elif_5080 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor nu imi pot pune imaginea pe profil ce se fac ca nu stiu ajutati-ma va rog puppy dog eyes crying

Răspuns Câştigător
| AnonimLove_6167 a răspuns:

Se vede.
Doar ca trebuie sa astepti un pic dupa ce o schimbi. happy
Sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Eu îţi văd poza.Toată lumea o vede.Deci,ai reuşit să o pui.winking
Tot ce trebuie să faci este să aştepţi, că poza nu apare imediat ci în câteva zile\ore! Succes!

| AnneMarri a răspuns:

Ba sigur că îţi poţi pune poză. Doar că apare mai greu. Trebuie săaştepţi câteva ore (sau numai o jumătate de oră, sau chiar două zile, depinde de cât de repede se actualizează).

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Eu una iti vad imaginea de profil la fel si ceilalti.Nu se vede la tine cand dai click pe profilul tau pentru ca trebuie sa astepti o zi si-ti va aparea imaginea de profil.Trebuie sa se actualizeze toate datele.

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Ehe'... si tie ti se intampla ca mie smug
la intrebare ai poza, la rasp nup.
trebuie sa astepti 2/3/4 zile si o sa iti apara.
altceva nu stiu' ce poti face.asteapta.
mie dupa vreo 4 zile mi-o aparut.si eram si-o eu innebunita ca dejaba ma vopsesc si din astea daca' tot degeaba smug
_________________
deci' asteapta cateva zile... 4 cam.
smug true true true
. ..traficant innascut...

| Seiran a răspuns:

Buna~!
Depinde de la imagine la imagine.La unele dureaza cateva minute,la altele ore,uneori si cateva zile
Daca te ajuta cu ceva, in momentul asta eu iti vad poza~japonezi ori coreeni, right~? tongue

| anoni a răspuns:

Noi deja te vedem, iar pe profil poza ta va apărea în câteva ore-zile (durează până se actualizează datele). Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

| Plague a răspuns:

Mie mi se pare ca tocmai ai reusit happy Eu vad o poza. Oricum, mergi la "Editeaza profilul", si ai jos "Selecteaza imagine profic". Click pe "rasfoaie" si iti alegi poza din calculator. Buh-bye happy