| NagatoTenseiHD a întrebat:

TPU am o intrebare.Am vrut sa imi schimb fotografia de profil la TPU da cand dau la "vizualizare profil" imi da poza care am avut-o cand am intrat prima oara pe acest site.Cum sa fac?:S

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! daca vrei sa schimbi poza, intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă deja ţi-ai schimbat-o de la "Editare profil", mâine după masă îţi va apărea şi pe profil. Trebuie aprobată mai întâi.
Momentan îţi apare poza doar la întrebări (doi tineri sărutându-se).

| Neimportant a răspuns:

Când pui o poză, aceasta nu este confirmată chiar imediat, durează. Aşa că nu trebuie să îţi faci probleme. Eu o văd chiar acumhappy