| mola a întrebat:

TPU... Am o mare problema... De ieri de cand mi-am confirmat adresa se intampla ceva ce nu mai vreau sa mai apara :
Mereu cand intru pe yahoo messenger imi arata chestii din astea de exemplu : NOname te-a adaugat la prieteni, nu stiu cine ti-a comentat la raspuns bla bla bla.
Pot sa il opresc? Si cum? Panglica!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai click pe e-mailul dorit dupa care dai pe trash

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scrie problema ta la : http://www.tpu.ro/contact
Succes!
Pa, pa.

| mola explică (pentru Legiuitoarea):

Tu crezi ca o sa ma ajute cu aceasta problema? -_-

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai încredere în mine.
Fă exact ce ți-am spus și vei primi îndrumări.
O zi senină.
Pa, pa.

| mola explică (pentru Legiuitoarea):

Si pot sa sterg aceste chestii gen : X ti-a raspuns la intrebare? sau H te-a adaugat in lista de prieteni?
?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru mola):

Bună.
Te referi că primești pe adresa ta de e-mail!
Soliciți și acest lucru tot la http://www.tpu.ro/contact.
Înainte puteai să faci direct tu aceste operațiuni, scria în josul pagii, acum constat că nu mai este așa.
Pa, pa.

| mola explică (pentru Legiuitoarea):

Asta am facut! Dar vreau sa le sterg. Mi-a acoperit tot Inboxul sad

| Legiuitoarea a răspuns (pentru mola):

Bună.
Vezi că este coșul de gunoi, dai clic pe căsuța de ștergere din dreptul mesajului și apoi pe ok.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu-ti place sa ai prieteni diferiti useri care se adauga in lista ta fara ca tu sa doresti acest lucru ai poti bag la ignorwinking

| mola explică (pentru anonim_4396):

Nu! nu mai vreau chestii din astea imi umple tot imboxul! Cu chestii d-astea... + Nu gasesc gunoiul star

| mola explică (pentru mola):

Cosul de junoi care sa sterg astea cu TPU.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mola):

Ceea ce te-a sfatuit Legiuitoare este corect, vezi sus in dreapta paginii ca scrie contact, dai click acolo dupa care o sa-ti apara alte chenare unde trebuie sa completezi ce ti se cere si ce anume te deranjeaza pe tine, succes!

| mola explică (pentru anonim_4396):

Am vorbit cu contactul si inca nimica.
Zi te rog cu m le sterg ca am dat o comanda pe mess si trebuie sa apara si TPU imi apara intruna in inbox!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mola):

Draga mea, sub spam iti apare trash, da? dai click pe mesajul care iti apare de la TPU pe urma dai click pe trash. acela este cosul de gunoi

| mola explică (pentru anonim_4396):

'' There are no emails in your trash folder''. Ai dreptate, dar in dreapta arata un gunois dar si in stanga un cos de junoi care are langa ea ''Trash''. Dau clik si imi zice ''There are no emails in your trash folder''.

| mola explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!

| mola explică (pentru anonim_4396):

Uite-ti fundita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mola):

kiss

| mola explică (pentru anonim_4396):

Si : nu le pot sterge pe toate toate deodata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mola):

Toate de la TPU sau toata pagina cu mesaje, daca e toata pagina cu mesaje dai click pe inbox dupa care trash, daca vrei doar cele de la TPU le selectezi pe fiecare in parte

| anonim_4396 a răspuns (pentru mola):

Trebuie sa dai click pe e-mailul dorit dupa care dai pe trash