| anonim_4396 a întrebat:

TPU am o problema serioasa : cand dau sa imi vad profilul imi arata ca am pus 38 intrebari dar le-am numarat si sunt 40 si ceva va rog ajutati-ma pls

Răspuns Câştigător
| Antoniacopiluța a răspuns:

Bună!
Nu te ingrijora, ele vor apărea, asteaptă putin, sau pană a doua zi..Si mie mi s-a intamplat asa.
O zi bună!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai, dar ce problemă serioasă, numărul de răspunsuri nu corespunde cu numărul de yang, dacă judec după numele tău. Unele folosesc, altele nu, cel puțin virtual și cred că e clar la ce mă refer.
O să apară când se actualizează punctajul, pe la 6 dimineața, dacă nu sunt raportate.

| c0ton a răspuns:

Salut!
Nu-ti fa griji asa mi s-a intamplat din cand in cand dar apareau dupa o zi maxim dar in week-end nu dar nu-ti fa griji vor aparea cele 2 intrebari si raspunsurile folositoare, cred

| onasis1961 a răspuns:

Se reactualizează în fiecare dimineaţă.