| VreauMulteRaspunsuri a întrebat:

TPU am postat un raspuns la o intrebare si vreau sa il sterg cum? Pls

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

E simplu. Te uiti in partea stanga, unde scrie Oracolul TPU, Vizualizare Profil etc. Te uiti in jos si vezi ca trebuie sa scrie pe undeva Raspunsurile Mele (este al 10-lea de sus in jos). Dai acolo si cauti raspunsul pe care vrei sa il stergi si vezi ca sub fiecare raspuns este un buton rosu pe care scrie Sterge Raspuns. Dai pe el si iti apare o casuta in care trebuie sa scrii motivul pentru care vrei sa stergi raspunsul, daca vrei scrii motivul, daca nu vrei poti sa scrii ''skjhtfdl'' dupa care dai Sterge (butonul din colt stanga jos) si astepti. Intri pe e-mail-ul pe care ai inregistrat acest cont si te uiti bine de tot si la Inbox si la Spam. Daca nu gasesti e-mail-ul nicaieri mai asteapta cateva minute (asculta o melodie ca sa treaca timpul mai repede) si verifica din nou. Dupa ce ai gasit e-mail-ul de la TPU il citesti si vezi ca scrie ''Pentru a confirma stergerea acestui raspuns, da un click pe linkul de mai jos'' dai pe acel link si te duce la Raspunsurile mele unde ar trebui sa scrie Raspunsul a fost sters. La fel faci si cand vrei sa stergi o intrebare.

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Foarte simplu. Te duci în partea stângă la categoria: răspunsurile mele http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/ şi dai "Şterge" apoi intri pe e-mai să confirmii şi gata!
Poţi şterge maxim 10 răspunsuri pe zi!

| IssabellaLoLa a răspuns:

Sub notificari iti apare un chenar portocaliu.Dai pe raspunsurile mele. Apoi gasesti raspunsul raspectiv si si dai pe dreptunghiuL rosu de sub ea''STERGERE'' Apoi vei primi un mail cu[,] confirmarea stergerii raspunsului si gataaa >:D<
dar poate nu ai inteles cumsa ajungi acolo dar mai simplu da click pe linkul asta:
http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/

:)

| nuty666 a răspuns:

Nu trebuie decat sa dai la un chenar portocali unde scrie raspunsurile mele si acolo scrie stergere dai clic si se sterge raspunsurile tale