| nataliaduchess a întrebat:

TPU... ce nota ii dati site-ului?

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu i-as da un 8 si iti zic si de ce

1.Ma enerveaza ca sunt idioti la fiecare categorie care fac misto

2.Tot nu pricep de ce nu avem voie sa punem intrebari legate de teme pe TPU

3.La mine nu merge functia de search

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

9+. Şi asta numai din cauza problemelor tehnice pe care le mai are site-ul: funcţia "Caută" leneşă/inactivă (care spre mirarea mea astăzi pare să nu aibă probleme), voturile invizibile, notificarile lipsă sau cu întârziere (primesc doar o parte din ele), roboţelul care se crizeaza, când vede punctele de suspensie sau o postare scurtă care vrea să conţină şi un emoticon, fără care aceasta n-ar avea acelaşi farmec, etc, etc...

P.S. Nu am dat nota şi în funcţie de calitatea utilizatorilor, care de multe ori lasă de dorit...

| lavynyutza11 a răspuns:

10!

| Oɴecѕѕα a răspuns:

Buna happy Pai, meritaa 10+ `. Decii, hai in cor, TotiPentruUnu :-P

| Radu2798 a răspuns:

Cu mici scapari pe ici, pe colo, nota 10!