| Emyemy192001 a întrebat:

Cum pot vedea raspunsurile la o intrebare stearsa de admin?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pot fi 2 situatii:
1.Intrebarea si raspunsurile au fost sterse in totalitate si nu le mai poti vedea.
2.Nu au fost sterse dar intrebarea apare ca postata de un anonim. In acest caz le poti vedea daca o sa cauti intrebarile din ziua respectiva de la categoria la care ai postat intrebarea.
Pentru a nu cauta toate intrebarile poti cauta, din Cauta intrebari si raspunsuri, cu cuvinte cheie din intrebare.

| darrio2007 a răspuns:

Intreaba in josul paginii la Contact. Iti va spune asta administratorul site-ului.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu-i posibil. Dacă intrebarea a fost eliminată, atunci nu mai poți avea accces nici la răspunsurile primite. Poate doar dacă a fost eliminată din greșeală, va fi repusă pe site, cu răspunsuri cu tot Altfel, nu.
Daca stii cine ti-a comentat, ii scrii in privat si-l rogi să îți răspundă.