| MissDelevingne a întrebat:

TPU face figuri... vrea sa ma scoata din sarite.

`UPS... avem probleme tehnice` laughing ce m-am saturat de elehappy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se fac lucrări pe server și sunt mici blocaje. Nu trebuie să fim răi!
Pa, pa.

| denyiuly a răspuns:

Stiu...n-i se intampla tuturor.in acest momemt site-ul cam face feste.este suprautilizat! si mie m-i se mai intampla! trebuie sa avem rabdare si sa nu fim rai.wave

| eXtreme21 a răspuns:

Si eu am aceleasi probleme sad

| EmilyWasHere a răspuns:

Eu chiar n-am parte de probleme tehnice in afara de faptul cand dau sus la Caută întrebări sau răspunsuri ceva si ma duce la pagina principala.

| Summer5505 a răspuns:

Stiu! si eu!
azi nu mergea 3 minute ca imi apreau problemele lor tehnice
cand am nevoie sau chef sa intru pe TPU ii apuca problemele tehnice

Răspuns utilizator avertizat