| Cipri99 a întrebat:

TPU mi-a venit pe mail acel mesaj de la indigen i-am dat numarul de tel si numele mi-a zis si datele unde stau etc dar vreau sa stiu cum a fost

Bujenita, Florentina, Vodafone Romania Partner Salutare! Ai castigat un SIM Indygen, pentru ca ai fost recomandat de un prieten de-al tau de pe TPU.ro. (Un prieten de-al tau de pe TPU, a castigat 5 cartele Indygen, insa el a decis sa le imparta cu
Oct 25 at 12:39 PM
Me Chirita Vasile Ciprian 0769444008
Oct 25 at 2:29 PM
Indygen
To Me
Oct 28 at 6:43 PM
Salut Ciprian,

Spune-mi, te rog, si adresa unde sa iti trimitem SIM-ul Indygen.

Seara faina,
Alexandra din echipa Indygen

Show message history
Reply, Reply All or Forward | More
asta-i mesaju ii cel adevarat? si pe la cat timp vor veni si cand de la trimiterea mesajului si daca am 18 pot sa semneze si altceva in locu meu? daca nu sunt acasa?

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Raspunde-le la e-mail si cere-le toate aceste detalii lor.

Alexandra - TPU