| 13DoXy13 a întrebat:

TPU...nu mai are simtul umorului...nu stiu de ce?! Ce e cu voi?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu ştii unde să cauţi, hehe.

6 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Site'ul asta nu e pentru "umoristi", ci pentru ajutor reciproc straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umorul e in vacanta. Si in vacanta asta se afla niste copii neamuzanti de nici 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne trage pisica de coada laughing

| cristiancristir a răspuns:

Eu am simtul umorului. hai sa iti spun niste poantewinking Ce zici?

| TTdsIulia a răspuns:

Pfff... simtul umorului il ai atunci ca este ceva amuzant.dar pe TPU de cele mai multe ori apeleaza oameni care chiar au nevoie de ajutor. si cred ca trebuie sa tratam cu seriozitate intrebarile pe care le pun. sunt de acord cu tine, simtul umorului este placut, dar umeori se poate alteori nu big grin.

| Selenne a răspuns:

Simtul umorului? laughing
Tu vezi ce intrebare ai pus? laughing

Un cont pe o ''retea de socializare" ca TPU unde majoritatea isi spun problemele...sa aiba "simtul umorului"? [lasand la o parte unele categorii]...