| anonim_4396 a întrebat:

Tradare! Omoratii! Scoateti'le sufletele pe gard!

ArcAnna
Data suspendarii: 12 Iulie 2011
Motivul suspendarii: Limbaj vulgar si adresarea de injurii altor utilizatori.

Limbaj obscen
"Multa ****"
"***** morti m-ati de javra"
"vita idioata"

Am mai primit suspendare pe acelasi motiv.Acum s-a mai trezit un destept care sa arate tocmai commurile alea

Vi se pare normal? Mie nu! Ce site e asta? Va bateti joc de oameni?

Răspuns Câştigător
| Bezea a răspuns:

@NOname
Nu ca as vrea sa-i iau apararea lui Angella(ai destula dreptate in ceea ce spui) dar nu crezi ca daca acei copii de 8-12 ani care stau pana la 23:00+ noaptea pe internet stiu deja mult mai multe injuraturi decat cele postate de Arc? Si nu e ar fi atat problema Angelei cat a parintilor lor? In ceea ce priveste limbajul este dupa parerea mea inadecvat pentru un site ca acesta.

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Şi le-ai readus pe site ca să ce? Ca să le citească şi copiii, care n-au apucat s-o facă până acum?

NOname
| NOname a răspuns:

ArcAngella, orice nemulţumire ai avea, trimite un mesaj la Contact! Noi nu avem cum să te ajutăm.
În schimb să repostezi în întrebare acele înjurături, a fost o mutare foarte proastă din partea ta. La micuţii de 8-12 ani nu te gândeşti deloc? E plin de ei aici.

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ti se pare nedrept, trimite postarea ta la admini si cere-le socoteala, noi nu avem ce-ti face.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, dupa ce ca injuri ca un birjar, mai si scrii ca o analfabeta. Chiar zau! Cum au indraznit sa suspende o asemenea poama?

| bianca9422 a răspuns:

Da mi se pare normal atata timp cat tu folosesti un limbaj vulgar, nu inteleg pentru ce te plangi!

inceteaza cu injuriile pe acest site si totul va fi bine.

@NoName, ardnaxur1961 si sininen inteligente raspunsuri!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

NOname pentru ca e nedrept.primesti suspenare apoi alta tot din acelasi motiv? ti se pare corect?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Deci nu exista dreptate cu voi, bine imi fac singura

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ardnaxur1961 rusine adminilor! rusine! nu meritati sa fiti experti, d'apai userii anului!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee
Folositor: 0
Nefolositor: 1
Amuzant: 0
Inteligent: 0
Stupid: 1

Asta inseamna ca nu valorezi nimic pentru nimeni

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee m-am imprastiat ca praful pe coliva maicatii nu?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Eu ti-am dat report azi tongue
Ma bucur ca s-a gasit cineva care sa verifice reportul tongue

Funda? rolling on the floor

| Bezea a răspuns:

Pacat de tine macar asculti muzica buna...

| Bezea a răspuns:

Double post...Sansa de report @ spam

| DakotaRoyse a răspuns:

Mă, eu zic că tu ar fi trebuit să fii fetiţă diplomată şi-atunci ai fi evitat din start orice situaţie de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat. Acele comentarii le arata mereu dupa a doua suspendare, tuturor.

| Yell0w a răspuns:

ArcAngella:
Folositor: 0
Amuzant: 0
Inteligent: 0

urmarea? pe site-ul asta esti un 0 kiss
si ai tupeu sa te iei de userii anului
omoara'te

| Yell0w a răspuns:

Mama deci ai fost praf la faza asta rolling on the floor