| 1plus1egal2_6373 a întrebat:

Trebuie sa ai multe fundite ca sa ai RANK mic?

Răspuns Câştigător
| unCalutz a răspuns:

Cu cat mai multe Funde cu atat mai bine.

4 răspunsuri:
| zanesiprintese a răspuns:

Da, funditele inseamna 1000 puncte una. cu cat ai mai multe fundite, cu atat ai mai multe puncte - RANK michappy

Mult succes la funditelaughing

| mgtow a răspuns:

Da, e necesar sa aduni multe puncte si funde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste pagina de intrebari frecvente.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
N-ai gasit-o pana acum? Nu exista vreun utilizator pe acest site care sa te lamureasca mai bine decat blestemata aia de pagina pe care nu vreti/nu va trece prin cap s-o vizitati!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Da, si fundele conteaza, dar mai sunt si alte elemente care iti scad gradul:
-numarul de vizite pe acest site
-raspunsuri
-raspunsuri considerate folositoare
-raspunsuri considerate inteligente [voturile de inteligent si folisotor]
-intrebari la care ai raspuns primul
-intrebari la care ai raspuns al 2-lea
-intrebari la care ai raspuns al 3-lea
-intrebari la care ai raspuns al 4-lea
-intrebari la care ai raspuns al 5-lea
Acestea toate, stabilesc un punctaj care la randul lui stabileste pozitia ta pe acest site. O zi buna!