| TheSoldier a întrebat:

Tricoul Campionul Zilei chiar se da?!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Normal ca da.
Daca esti activ pe toata durata unei zile pana la miezul noptii si dai cele mai multe/ si bune raspunsuri, poti deveni Campionul zilei si asa vei intra in posesia unui tricou.
O zi frumoasa sa aihappy

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Dar numai unul.Eu l-am primit doar pentru ziua de 15 ianuarie.De atunci, nimic.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, tricoul respectiv chiar se dă :)

Pentru a primi tricoul, trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Eu am primit vreo 6 tricouri :))

Toate cele bune.

| cornelmarius a răspuns (pentru bursuc001):

Toate cele 6 tricouri le-ai primit in aceeasi luna pentru ca ai iesit de mai multe ori campion in aceeasi luna?

| bursuc001 a răspuns (pentru cornelmarius):

NU!
Sunt primite în luni diferite.

| kar1GaNNN a răspuns:

Salut.
Da acest tricou va fi trimis prin curier in cazul in care tu ai avut cele mai bune raspunsuri pana la miezul noptii.

| SabinaQueen a răspuns:

Pana la urma, da.

| smartlollipop a răspuns:

Da si cred ca il vei castiga aziwinking.

| ShakeRattleRoll a răspuns:

Nu.
ai incuiat frigiderul sa nu fii tentat si ai tinut in tine ca ca degeaba.
deci daca nu ti-ai gaurit scaunul si nu ai pus o galeata sub el, e de rau.
o sa ajungi precum Kramer, a tinut in el desartarea, a colindat tot orasul dupa o toaleta publica, nu a gasit, si nu s-a mai ca cat o saptamana.
pana la urma, a facut o clisma.
ti-o recomand.